Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 17.07.2013, 15:11
Nie ma Bogusia wiec albo Sarki jako wysuniety napastnik albo zagramy 4-6-0. W takiej sytuacji wydaje sie, ze jednak Alessandro Celin byłby dla Nas dobra opcja ale niestety go nie ma a Romo i tak nie zagra. Zobaczymy jak kondycyjnie wytrzyma Gornik bo Nasi powinni patrzac jakie treingi zarzadzil im Smuda. Tak jak napisał ZWE sparingi to nie wysztko - najwazniejsze by w lidze wyniki były odpowiednie a ja osobiscie wierze, ze takie własnie beda - tak samo nikt sie z Nami nie liczy jak nikt sie nie liczył z Piastem przed poprzednim sezonem a Gliwiczanie zajeli 4 miejsce i zagraja w eliminacjach LE. Remis biore w ciemno chociaz w konkursie stawiam 2-1 dla Nas
Odpowiedz cytując