|
Będzie w........
Raz - że ewidentnie siadamy kondycyjnie.
Dwa - nie ma napastnika.
Trzy - nie wiadomo, czy uda się zgłosić tego Romo i Stepanovicia(?) do meczu (pewnie nie).
Ale przede wszystkim - byli wiślacy w Górniku będą mieli Smudzie i Cupiałowi co nieco do udowodnienia. Nawałka - że jest lepszy od "za pół ceny, bez transferów i bez sztabu Ci to zrobię" trenera, zaś byli nasi piłkarze (na czele z Sobolem) - że są lepsi od obecnych paralityków.
Tak więc - jak na początku wspomniałem - przewiduje ostry i bezlitosny w........ Na bank nam nie odpuszczą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.07.2013 o godz. 15:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|