Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.07.2013, 15:08
Będzie w........

Raz - że ewidentnie siadamy kondycyjnie.
Dwa - nie ma napastnika.
Trzy - nie wiadomo, czy uda się zgłosić tego Romo i Stepanovicia(?) do meczu (pewnie nie).

Ale przede wszystkim - byli wiślacy w Górniku będą mieli Smudzie i Cupiałowi co nieco do udowodnienia. Nawałka - że jest lepszy od "za pół ceny, bez transferów i bez sztabu Ci to zrobię" trenera, zaś byli nasi piłkarze (na czele z Sobolem) - że są lepsi od obecnych paralityków.

Tak więc - jak na początku wspomniałem - przewiduje ostry i bezlitosny w........ Na bank nam nie odpuszczą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.07.2013 o godz. 15:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując