Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64722
Stary 17.07.2013, 15:02
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Nie mam ....a pytań.
chłop jest 2 tygodnie, a oni jak zawsze są w dupie. Dlaczego w tym klubie pracują debile? Dlaczego nie słychac z innych klubow (szczególnie z innych lig) ze są problemy z zarejestorwaniem gracza. Rozumiem gracza z Afryki gdzie certyfikaty pisane są na bananach ale Macedonia to chyba nie leży koło Erytrei? WTF?
To wina Holendrów.
Że aż Ciebie samego zacytuję: myśl trochę!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując