Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9160
Stary 17.07.2013, 14:36
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
ja po tego "typu osobach" nie będę płakał. Jeśli dla kogoś Wisła to tylko piłka, to mogę mu powiedzieć "10 liter" lub "11 liter".
To, że ty nie zapłaczesz lub ktoś inny to sprawa drugorzędna... w sumie nawet nie bo nikogo to zbytnio interesować nie będzie. Natomiast z pewnością klub za takimi kibicami klientami zapłacze i jest to sprawa pierwszorzędna, aby ten spadkowy trend odwrócić.
Powód: edit po słusznej uwadze
Ostatnio edytowane przez silver03 : 17.07.2013 o godz. 16:30.
Odpowiedz cytując