domin_czyzyny napisał(a):

|
ja po tego "typu osobach" nie będę płakał. Jeśli dla kogoś Wisła to tylko piłka, to mogę mu powiedzieć "10 liter" lub "11 liter".
|
To, że ty nie zapłaczesz lub ktoś inny to sprawa drugorzędna... w sumie nawet nie bo nikogo to zbytnio interesować nie będzie. Natomiast z pewnością klub za takimi
kibicami klientami zapłacze i jest to sprawa pierwszorzędna, aby ten spadkowy trend odwrócić.