Skawua napisał(a):

Widzę to podobnie i dodam że w porównaniu do zeszłych lata w końcu zaczęto używać wiślackiej młodzieży i choć to śpiew przyszłości to może się kiedyś okazać że warto było czekać
|
Zaczęto polegać na młodzieży bo żywcem nie ma komu grać. Choć też mnie młodzi cieszą w okolicach pierwszego zespołu to szkoda, że kadra musiała dojść do takiego poziomu jaki prezentuje teraz by młodzi mogli sie do niej zbliżyć.