Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5620
Stary 17.07.2013, 14:29
Skawua napisał(a):Wyświetl post
Widzę to podobnie i dodam że w porównaniu do zeszłych lata w końcu zaczęto używać wiślackiej młodzieży i choć to śpiew przyszłości to może się kiedyś okazać że warto było czekać
Zaczęto polegać na młodzieży bo żywcem nie ma komu grać. Choć też mnie młodzi cieszą w okolicach pierwszego zespołu to szkoda, że kadra musiała dojść do takiego poziomu jaki prezentuje teraz by młodzi mogli sie do niej zbliżyć.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując