JacobCFC napisał(a):

|
Można jeszcze mieć nadzieje, że masa ludzi pójdzie po bilet dopiero jutro przed prezentacją oraz w piątek przed meczem. Wg mnie nie ma co zwalać na wakacje - w październiku frekwencja będzie jeszcze mniejsza. Po prostu ludzie sobie odpuścili, nie chce im się, albo wg ich mniemania chodzenie na Wisłę przestało być "modne". Tak jak napisał domin_czyzyny po takich patałachach nie ma co płakać. Ja bardziej ubolewam nad tym, że sporo stałych bywalców młyna zaczęła odpuszczać i wszystko wygląda jak wygląda.
|
inną kwestią jest, że klub nie robi nic aby ich przyciągnąć:
- nie reklamuje się na telebimach
- nie reklamuje meczów w środkach komunikacji publicznej
- chyba nie reklamuje się w radiu
Może część takich reklam mogłaby być rozliczana w barterze, poprzez udostępnianie miejsc VIP, Skyboxów, reklamę na stadionie itp.
Klub nie zrobił też nic, aby jednak podnieść jakość piłkarską drużyny. Nie zrobił nic w zimie, ani teraz. Nie ma żadnego transferu do formacji ofensywnych, który byłby znaczącym wzmocnieniem. A tak naprawdę w zimie i teraz było sporo wolnych zawodników - np. rozbitków po Polonii Warszawa.
Skutki będą widoczne w tej rundzie.