Wyświetl pojedynczy post
Skawua
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5619
Stary 17.07.2013, 14:21
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Ja to mam nadzieję, że Smuda naprawdę zrobił robotę na zgrupowaniu tak jak to mówią piłkarze w wywiadach.Oby to zaprocentowało, bo sezon będzie dłuższy niż zwykle. Wiem, że samą kondycją nic nie ugramy, niezbędne są jeszcze umiejętności piłkarskie, ale zawsze to jakiś plus...
Widzę to podobnie i dodam że w porównaniu do zeszłych lata w końcu zaczęto używać wiślackiej młodzieży i choć to śpiew przyszłości to może się kiedyś okazać że warto było czekać
Odpowiedz cytując