Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23528
Stary 17.07.2013, 14:17
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Nie przypominam sobie żebym bratał się z komuchami, ani z nocnej ani dziennej zmiany z palikotem nie mamy zbyt wiele wspólnego więcej ma pis chociażby.
Jak to? Przecież sam przyznałeś, że koalicja z PO jest dla Ciebie prawicowca OK, a chyba wiesz kto podczas nocnej zmiany liczył głosy...

Albo nie masz o niczym pojęcia, albo udajesz, że nie masz i to właśnie masz z palikotem wspólnego. Poza oczywiście działaniami w interesie nocnej zmiany.
Hej Nasz TS !!