kamikaze napisał(a):

Nie przypominam sobie żebym bratał się z komuchami, ani z nocnej ani dziennej zmiany z palikotem nie mamy zbyt wiele wspólnego więcej ma pis chociażby.
|
Jak to? Przecież sam przyznałeś, że koalicja z PO jest dla Ciebie prawicowca OK, a chyba wiesz kto podczas nocnej zmiany liczył głosy...
Albo nie masz o niczym pojęcia, albo udajesz, że nie masz i to właśnie masz z palikotem wspólnego. Poza oczywiście działaniami w interesie nocnej zmiany.