inspektor erektor napisał(a):

|
Gościu, wyluzuj. Dla większości ludzi to tylko piłka.
|
no, tacy są też potrzebni, aby zapełnić stadion. Z pewnością w tym sezonie ich nie będzie, nie ma na to szans. Bo wiemy jakie będą wyniki. Miejsce 13 - 16 w lidze nie zachęcą sympatyków dobrej piłki do przyjścia na mecz.
ja po tego "typu osobach" nie będę płakał. Jeśli dla kogoś Wisła to tylko piłka, to mogę mu powiedzieć "10 liter" lub "11 liter".
Wole mieć koło siebie 1 tysiąc fanatyków, niż 10 tysięcy sympatyków dobrej piłki, którzy nie mają barw, nie znają hymnu i pieśni, a Wisła to dla nich tylko 5 liter i 90 minut wolnego czasu.