Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3803
Stary 17.07.2013, 13:32
Kon®ado napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie ile ten model będzie obowiązywał? 2 lata?
Wydaje mi się, że przez najbliższy sezon, nie dłużej. Mam taką nadzieję, choć szczerze mówiąc, aż się boję co potem wymyśli adidas.
Odpowiedz cytując