Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
4FunNow
Member
Od: 07.2011
Offline
#
5616
17.07.2013, 13:13
Sarkiego i Małeckiego nie ma co wystawiać w ataku. Oni muszą sie rozpędzić z piłką aby coś zrobić.
Może ktoś z bylej Młodej Wisły ? Albo z Juniorów ?
4FunNow
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez 4FunNow