AOT napisał(a):

mam pytanie: za czym sie rozgladac, jesli chcialbym kupic niedrogie w utrzymaniu kombi, rocznik 2010 (lub mlodsze oczywiscie), cena tak do 30 tys. Znajde w ogole w takim przedziale cenowym cos wartego uwagi?
warto kupowac auto 2-3 letnie niby sprowadzone z niemiec, ktore ma przebieg rzedu 120.000 km? strasznie duzo jak na tak mloda fure, nie?
|
Też obecnie rozglądam się za samochodem, inny segment i ostatnio widziałem Passata dwulatka z przebiegiem 160 tysięcy. Więc tam robi się przebiegi takie i w większości samochody trafiające na nasz rynek mają podobne roczne (choć licznik pokazuje co innego). Dla porównania mój Pasek z 99' ma 174 tysiące
