Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5614
Stary 17.07.2013, 12:05
Viper napisał(a):Wyświetl post
A jaką kadrę miał wtedy Lech a jaka ma teraz Wisła? transferów Smuda wtedy nie robił? sztab szkoleniowy?

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...opodobnie.html

Już od pierwszej rundy może być ciekawie...

A owszem może być ciekawie, można zagrać 4:3:3 niczym Barcelona, albo po prostu Małecki w ataku.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując