Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23524
Stary 17.07.2013, 11:09
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Pewnie ze rozumiem, ktoś dla kogo PiS i PO to "jedna banda" a L. Kaczyński jest wyznawca Marksizmu ma fałszywy obraz rzeczywistości i stracił zdolność trzeźwej oceny. Upieranie się przy tych "poglądach" to głupota, a nie wolność. I nikt nie chce żebyś głosował na PiS, glosuj sobie na kogo chcesz, ale póki prawicowcy tacy jak kamikaze będą gotowi bratać sie z komuchami z nocnej zmiany, niczym nie będziecie się różnić od pomyleńców palikota. A komuchom o nic innego nie chodzi.
Zamierzenie lub nie znowu bawisz sie inzynieria spoleczna wyolbrzymiajac fakty. Kaczynski nie byl marksista ale umiarkowanym socjalista byl na pewno. I jakbys zaklinal rzeczywistosc tego nie zmienisz. Cenie go nie mniej za to ze walczyl o Polske na arenie miedzynarodowej, ze nie traktowal sprawy kraju jak "brzydkiej panny na wydaniu" jak to raczyl ujac jeden z autorytetow III RP, ale nie wybacze mu podpisania traktatu lizbonskiego. Tutaj powinno byc referendum a nie widzimisie politykow. A z PiSem koalicja bedzie, chyba ze sie cos odwidzi Jarkowi i znowu bedzie probowal brudnych numerow jak poprzednim razem