|
Kolego jesteś w błędzie!
Lepiej iść do US ponieważ już od kilku lat oni wyceniają wartość pojazdu na podstawie katalogu i nie interesuje ich za ile kupiłeś ten samochód. Od seja podatku będziesz mieć raptem kilka złotych a w przypadku kontroli i mandatu sporo nerwów i większe uderzenie po kieszeni.
Kolejność jest taka o ile auto jest już zarejestrowane w PL:
1. US
2. WK
3. Ubezpieczalnia
Powód: ortografia
Ostatnio edytowane przez eMpi! : 17.07.2013 o godz. 10:49.
|