Viper napisał(a):

|
Taaa przypomina mi się zgrupowanie reprezentacji przed Euro. Jak Smuda zafundował piłkarzom ciągnięcie sani z obciążeniem po murawie. Po tym przygotowaniu piłkarze padali na twarz a Smuda zapewniał, że świeżość przyjdzie. Lewandowski w wywiadzie również miał nadzieje że świeżość przyjdzie. Jak to się skończyło nie muszę chyba przypominać.
|
Tak tylko reprezentacja to co innego niż prowadzenie klubu, moim zdaniem Smuda jako trener zdecydowanie lepiej radzi sobie z klubem niż kadrą. Gdzie ma na co dzień możliwość pracy z drużyną. Czy Lech za jego kadencji grał źle? Poczekajmy z osądami do końca rundy.