Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5612
Stary 17.07.2013, 10:39
Viper napisał(a):Wyświetl post
Taaa przypomina mi się zgrupowanie reprezentacji przed Euro. Jak Smuda zafundował piłkarzom ciągnięcie sani z obciążeniem po murawie. Po tym przygotowaniu piłkarze padali na twarz a Smuda zapewniał, że świeżość przyjdzie. Lewandowski w wywiadzie również miał nadzieje że świeżość przyjdzie. Jak to się skończyło nie muszę chyba przypominać.
Tak tylko reprezentacja to co innego niż prowadzenie klubu, moim zdaniem Smuda jako trener zdecydowanie lepiej radzi sobie z klubem niż kadrą. Gdzie ma na co dzień możliwość pracy z drużyną. Czy Lech za jego kadencji grał źle? Poczekajmy z osądami do końca rundy.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując