aNouc napisał(a):

Jak się rozwiniemy to i to jest możliwe
pasożyty mają śmieszny stadion, są śmiesznym klubem, mają śmiesznych kibiców i to się wszystko fajnie uzupełnia.
My mamy okresy gdzie jesteśmy organizacyjnie rozłożeni na łopatki (teraz tak mamy), nie mamy piłkarzy zdolnych do wielkich wyczynów (może mamy ale na razie ich ukrywamy), mamy stadion który potrzebuje drużyny przyciągającej tłumy żeby był w stanie ekonomicznie się obronić(stadion jest i jest pusty).
To co mogło być darem jest teraz ciężarem, z wielu względów, ale chyba głównie przez obustronne niezrozumienie ciężaru i wagi tej inwestycji.