inspektor erektor napisał(a):

|
Gościu, wyluzuj. Dla większości ludzi to tylko piłka.
|
Dokładnie. I takich ludzi nam trzeba żeby wypełnić stadion i zarabiać. Czy to się fanatykom podoba czy nie, takie są realia. Niestety obecnie nie mamy żadnego argumentu, którym możemy ich przyciągnąć.