gypsy napisał(a):

|
Ja to mam nadzieję, że Smuda naprawdę zrobił robotę na zgrupowaniu tak jak to mówią piłkarze w wywiadach.Oby to zaprocentowało, bo sezon będzie dłuższy niż zwykle. Wiem, że samą kondycją nic nie ugramy, niezbędne są jeszcze umiejętności piłkarskie, ale zawsze to jakiś plus...
|
Taaa przypomina mi się zgrupowanie reprezentacji przed Euro. Jak Smuda zafundował piłkarzom ciągnięcie sani z obciążeniem po murawie. Po tym przygotowaniu piłkarze padali na twarz a Smuda zapewniał, że świeżość przyjdzie. Lewandowski w wywiadzie również miał nadzieje że świeżość przyjdzie. Jak to się skończyło nie muszę chyba przypominać.