Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5609
Stary 17.07.2013, 08:55
aNouc napisał(a):Wyświetl post
paru wymiotowalo i padalo po treningu na ryj.. nawet Glowa przyznal ze hardcore byl. teraz wiadomo czemu opadali z sil po 20-30 minutach.

swiezosc ma byc na poczatek ligi.
Nie przyjdzie na poczatek ligi. Przeciez zespoly Smudy zawsze mialy slabsze poczatki kazdej z rund (kiedys chyba wylecial z Legii z tego powodu) ale za to potem forma i kondycja byla do konca sezonu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując