aNouc napisał(a):

paru wymiotowalo i padalo po treningu na ryj.. nawet Glowa przyznal ze hardcore byl. teraz wiadomo czemu opadali z sil po 20-30 minutach.
swiezosc ma byc na poczatek ligi.
|
Nie przyjdzie na poczatek ligi. Przeciez zespoly Smudy zawsze mialy slabsze poczatki kazdej z rund (kiedys chyba wylecial z Legii z tego powodu) ale za to potem forma i kondycja byla do konca sezonu.