Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.07.2013, 08:34
Witam.
Zakupiłem samochód rocznik 99 seicento.
Kwote na umowie mam 900zł
według przepisu nie muszę iść do urzedu skarbowego trzeba iśc od 1000zł
Gdzie muszę iść itp prócz ubezpieczalni i wydziału komunikacji?
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)

ARMIA

BIAŁEJ
GWIAZDY
Odpowiedz cytując