|
Witam.
Zakupiłem samochód rocznik 99 seicento.
Kwote na umowie mam 900zł
według przepisu nie muszę iść do urzedu skarbowego trzeba iśc od 1000zł
Gdzie muszę iść itp prócz ubezpieczalni i wydziału komunikacji?
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
|