Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64716
Stary 17.07.2013, 07:45
Cytat:
Nie wiadomo bowiem, czy uda się załatwić wszystkie formalności związane z pozwoleniem na pracę Stjepanovicia
Nie mam ....a pytań.
chłop jest 2 tygodnie, a oni jak zawsze są w dupie. Dlaczego w tym klubie pracują debile? Dlaczego nie słychac z innych klubow (szczególnie z innych lig) ze są problemy z zarejestorwaniem gracza. Rozumiem gracza z Afryki gdzie certyfikaty pisane są na bananach ale Macedonia to chyba nie leży koło Erytrei? WTF?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując