Cytat:
|
Nie wiadomo bowiem, czy uda się załatwić wszystkie formalności związane z pozwoleniem na pracę Stjepanovicia
|
Nie mam ....a pytań.
chłop jest 2 tygodnie, a oni jak zawsze są w dupie. Dlaczego w tym klubie pracują debile

? Dlaczego nie słychac z innych klubow (szczególnie z innych lig) ze są problemy z zarejestorwaniem gracza. Rozumiem gracza z Afryki gdzie certyfikaty pisane są na bananach ale Macedonia to chyba nie leży koło Erytrei? WTF?