Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21115
Stary 16.07.2013, 20:40
bódyń napisał(a):Wyświetl post
wiec jak to jest z budowaniem za panstwowe pieniadze dla prywatnych firm np spolek akcyjnych?
Rozumiem, że np. w Rzymie , Roma i Lazio wspólnie wybudowały za swoje prywatne pieniądze Stadion Olimpijski na którym grają oba kluby ? W Mediolanie chyba też ? Hertha też gra na swoim przez siebie zbudowanym stadionie ? Paris Saint Germain też ?

Dobrze przytoczono przykład sytuacji gdy koszt za wynajem jest określony a do akcji wkracza byle urzędniczyna tuskowa i zamyka stadion dla widowni w imię widzimisie swojego wodzusia walki z ...faszyzmem. I co wtedy ? Klub idzie z torbami a nie miasto.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 16.07.2013 o godz. 20:44.
Odpowiedz cytując