ArturBarlinek napisał(a):

Panowie, przeglądam właśnie jak schodzą bileciki na mecz z Górnikiem,
na H22 górne rzędy zajęte - czy one są po prostu wyłączone ze sprzedaży? tak dziwnie to wygląda o_O
to samo A22....
|
Nie są wyłączone ze sprzedaży.
Moim zdaniem są to sektory zajęte przez karentowców z TF Kable.