Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64714
Stary 16.07.2013, 20:26
krakus napisał(a):Wyświetl post
Tak, tylko pytanie czy potem ta młodzież obroni się umiejętnościami, nie w skali Wisły - bo to raczej nieduże wyzwanie teraz, tylko czy w skali Ekstraklasy (nawet jeżeli jest w niej sporo miernych piłkarzy, to jednak poziom motoryczny i taktyczny jest całkiem wysoki).
Odpowiedź jest prosta - nie.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując