|
Tak, tylko pytanie czy potem ta młodzież obroni się umiejętnościami, nie w skali Wisły - bo to raczej nieduże wyzwanie teraz, tylko czy w skali Ekstraklasy (nawet jeżeli jest w niej sporo miernych piłkarzy, to jednak poziom motoryczny i taktyczny jest całkiem wysoki).
|