Arapaho napisał(a):

|
Ludzie maja to do siebie - a juz szczególnie w ostatnim 20 leciu - że lubią słuchać albo ładnych albo kontrowersyjnych słówek .Realizm i logika są dla wielu wyjątkowo obce.
|
Ładne słówko:
Kontrowersyjne słówko:
I co teraz? Gdzie realizm?