Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
FLPman
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
5599
16.07.2013, 14:33
Gdzieś bodajże na fb redakcja napisała, że nie uzyskali zgody na transmisję tego meczu, także sądzę, że relacja tekstowa "...to max co może z tego być"
FLPman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FLPman
Znajdź inne posty napisane przez FLPman