Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21111
Stary 16.07.2013, 14:30
[ciach]

wiec jak to jest z budowaniem za panstwowe pieniadze dla prywatnych firm np spolek akcyjnych?
Powód: usunięte fragmenty nie na temat
Ostatnio edytowane przez rav : 17.07.2013 o godz. 10:03.
Odpowiedz cytując