bódyń napisał(a):

|
Niestety ten bełkot z drugiej częsci postu nie wygląda nawet troche jakby ktos pisał go poważnie.
|
wypadałoby z Twojej strony nie bełkotać o stadionie i chwalić pejsów, którzy robią wszystko w Urzędzie Miasta, aby dojebać naszemu klubowi. Łykanie propagandy "gówna wybiórczego" jest kompromitacją Twojej osoby. Inną kwestią jest to, że może jesteś zakamuflowanym pejsem ? - słowa Biskupa Hosera byłyby tutaj chyba najwłaściwsze ;-)
[ciach]