Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21110
Stary 16.07.2013, 14:14
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Niestety ten bełkot z drugiej częsci postu nie wygląda nawet troche jakby ktos pisał go poważnie.
wypadałoby z Twojej strony nie bełkotać o stadionie i chwalić pejsów, którzy robią wszystko w Urzędzie Miasta, aby dojebać naszemu klubowi. Łykanie propagandy "gówna wybiórczego" jest kompromitacją Twojej osoby. Inną kwestią jest to, że może jesteś zakamuflowanym pejsem ? - słowa Biskupa Hosera byłyby tutaj chyba najwłaściwsze ;-)

[ciach]
Powód: nie na temat
Ostatnio edytowane przez rav : 17.07.2013 o godz. 10:03.
Odpowiedz cytując