Drozd napisał(a):

Te same, ale nie takie same. Twierdzić że PiS to to samo co nocna zmiana może tylko debil, propagandzista albo leming ...
|
Dla PISowców "nocna zmiana" jest niemal dogmatem i mitem założycielskim wg której weryfikują wszystko co się dzieje w Polsce . Dla mnie to nie ma wiekszego znaczenia , tymbardziej jak widze ze maczał w tym palce oszołom i notoryczny kłamca Macierewicz, ot była to taka zwykła hucpa polityczna jakich było wiele w polskiej polityce. Jak dla mnie to jak wygladaly rzady PISowców 2005-2007 i akcje w stylu że premier Kaczyński wydawał polecenia żeby nie zakładać kajdanek Blidzie jest większą hucpa niz ta cała twoja "nocna zmiana".Już nie mowiąc o innych rzeczach takich jak funkcjonowanie Komisjii Majatkowej ,która naruszała zasade trojpodziału władz itd.