Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23502
Stary 16.07.2013, 13:42
Drozd napisał(a):Wyświetl post



Te same, ale nie takie same. Twierdzić że PiS to to samo co nocna zmiana może tylko debil, propagandzista albo leming ...
Dla PISowców "nocna zmiana" jest niemal dogmatem i mitem założycielskim wg której weryfikują wszystko co się dzieje w Polsce . Dla mnie to nie ma wiekszego znaczenia , tymbardziej jak widze ze maczał w tym palce oszołom i notoryczny kłamca Macierewicz, ot była to taka zwykła hucpa polityczna jakich było wiele w polskiej polityce. Jak dla mnie to jak wygladaly rzady PISowców 2005-2007 i akcje w stylu że premier Kaczyński wydawał polecenia żeby nie zakładać kajdanek Blidzie jest większą hucpa niz ta cała twoja "nocna zmiana".Już nie mowiąc o innych rzeczach takich jak funkcjonowanie Komisjii Majatkowej ,która naruszała zasade trojpodziału władz itd.