Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64707
Stary 16.07.2013, 13:34
Jest jeszcze Szewczyk który gdyby nie kontuzje dziś grałby pewnie w pierwszym składzie. Tak wogóle nie wyobrażam sobie Garguły w pierwszym składzie, mam nadzieje że ten rok dla niego minie szybko i każda ze stron będzie szczęśliwa
.
Odpowiedz cytując