Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23501
Stary 16.07.2013, 13:32
Jakos nigdy nie ukrywal ze byl czlonkiem SD czy ZMS. Jak go esbecy wyrzucili z matematyki to poszedl konformistycznie I sie pozapisywal do roznych takich. Troche tych kierunkow zrobil I bardzo dobrze bo zaczal myslec.
Ty natomiast widze ze siegnales po ostateczny argument zrownojac JKM z oszczerstwami Lisa Socjotechnicznie ciekawy zabieg jakbys rozmawial z piatoklasista. Tutaj zas bardziej przypomina lapanie za brzytwe na wzburzonym morzu. A wystarczylo dwie strony temu powiedziec:
"Tak, polityka Kaczynskiegi opiera sie na przeslankach socjalistycznych."
"Tak, PiS to umiarkowani socjalisci."
"Ala ja te poglady w pelni swiadomie popieram."
Ale jak chcesz w to brnac dalej to bardzo cie prosze ja ci nie bede przeszkadzal

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kiedy kamikaze dostał pytanie z kim chce koalicję to rozbrajająco stwierdził że nie ma różnicy . Więc jak to jest.
Jest roznica i to wielka. Komune trzeba tepic a Kaczynski jest jednak mniej na lewo niz towarzysze Szmaciaki.

Co do As' a zas to jak juz pisalem. Idealny przyklad na ulomnosc demokracji - ludzie glosujacy dla jaj na jeszcze wiekszych zjebow.
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 16.07.2013 o godz. 13:44.