Drozd napisał(a):

Głosowanie na debili przez przekorę to największy debilizm, na ale cóż logika nie jest mocną stroną lemingów...
A Kaczynski jak każdy porządny, w porównaniu do bandy nocnej zmiany jest jak wierzchowiec do osła.
|
A co mam głosować na te same mordy co siedzą przy korycie od 20 lat (Kaczyński,Tusk,Miller, Pawlak)? Oni już nic nie zmienią..