Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23499
Stary 16.07.2013, 12:48
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Głosowanie na debili przez przekorę to największy debilizm, na ale cóż logika nie jest mocną stroną lemingów...

A Kaczynski jak każdy porządny, w porównaniu do bandy nocnej zmiany jest jak wierzchowiec do osła.
A co mam głosować na te same mordy co siedzą przy korycie od 20 lat (Kaczyński,Tusk,Miller, Pawlak)? Oni już nic nie zmienią..