Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64706
Stary 16.07.2013, 12:47
Dopiero przy pisaniu pierwszego posta do konkursu o Wiśle w tym sezonie uświadomiłem sobie jak wąską mamy kadrę.

Nie mamy 3 ofensywnych piłkarzy do wpuszczenia na boisko, żeby gonić wynik.
Odpowiedz cytując