Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno
Offline
#
64699
16.07.2013, 11:00
Ale pomijając temat Chaveza i Genkova . Nie ma nigdzie jakiś przecieków ,co do tego napastnika ,z Węgier ,czy Portugalii ZA KTÓREGO MAMY ZAPŁACIĆ ?
TYSIAC906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TYSIAC906
Znajdź inne posty napisane przez TYSIAC906