|
Panowie, szkoda czasu na zajmowanie się Korwinem, bo to strata czasu, ze względu na jego egzotykę i "siłę wyborczego rażenia". Lubią go brać do występów tv bo to gwarantuje jakieś jaja, coś w rodzaju występu cyrkowego ale tak naprawdę gość nie ma żadnego oddziaływania na polską politykę.
Najwięcej zwolenników ma wśród młodzieńców przechodzących okres pokwitania. Miłość do niego kończy się zazwyczaj z końcem zwalczenia trądziku młodzieńczego.
P.S. Hiszpan00, prośba na przyszłość, przeklejaj teksty, a nie linkuj z GW-na. Bo nieprzyjemnie się nadziałem wchodzac do tego gw-na.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 16.07.2013 o godz. 07:36.
|