FraMat napisał(a):

To nawet niezły myk...
Zatrudniajmy świetnych, chocby i drogich piłkarzy.
Niech zdobęda nam Mistrzostwo.
Nie placmy im przez 12 miesięcy. W końcu odejdą za darmo, a nawet zrzekną się pieniędzy, żeby tylko odejść.
I mamy. Mistrza za darmo. Brawo Jacek.
|
Oj nie brawo Jacek, brawo Boguś, a to dlatego że Bednarz jeszcze nikogo drogiego nie zatrudnił i raczej nie zatrudni. No chyba, że zauroczy się w jego działaniach jakiś szejk i postanowi podprowadzi nam prezesa xD żeby mu takie PSG z kominów płacowych oczyszczał ^^