Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64696
Stary 16.07.2013, 06:43
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To nawet niezły myk...
Zatrudniajmy świetnych, chocby i drogich piłkarzy.
Niech zdobęda nam Mistrzostwo.
Nie placmy im przez 12 miesięcy. W końcu odejdą za darmo, a nawet zrzekną się pieniędzy, żeby tylko odejść.
I mamy. Mistrza za darmo. Brawo Jacek.
Oj nie brawo Jacek, brawo Boguś, a to dlatego że Bednarz jeszcze nikogo drogiego nie zatrudnił i raczej nie zatrudni. No chyba, że zauroczy się w jego działaniach jakiś szejk i postanowi podprowadzi nam prezesa xD żeby mu takie PSG z kominów płacowych oczyszczał ^^
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując