Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9139
Stary 15.07.2013, 21:21
Cytat:
W piątek o godzinie 20:30 rozpoczniemy ligową jesień na stadionie przy Reymonta 22.

Już na samym początku sezonu zawita do nas jedna z lepszych ekip wyjazdowych w Polsce. Fani Górnika zamówili 2 tys. wejściówek i tego, że sektor gości będzie wypełniony i głośny możemy być raczej pewni.

Mamy nadzieję, że wiślacki młyn stanie na wysokości zadania i zaprezentujemy się jak na Armię Białej Gwiazdy przystało.

Bez względu na to jakie każdy z nas ma oczekiwania co do zbliżającego się sezonu na boisku, bez względu na wyniki, czy grę poszczególny zawodników, naszym obowiązkiem jest stawiać się na trybunach i dumnie reprezentować oraz wspierać Białą Gwiazdę.

To od Ciebie zależy jak będą prezentować się nasze trybuny, tylko wspólnymi siłami możemy osiągać pewne cele.

Mecz z Górnikiem będzie spotkaniem na którym pożegnamy i podziękujemy za wszystko Radosławowi Sobolewskiemu i to kolejny powód by na tym meczu być. Tak po prostu wypada, chociaż by z szacunku dla Sobola.

By oprawa dla Radka w pełni się udała, sektor C musi być pełny. Nie zmarnujmy efektów pracy ultrasów, oraz waszego wkładu w powstanie prezentacji.

Wspólnie zebraliśmy kilknaście tysięcy złotych na pożegnanie Sobola, dziękujemy za każdą wpłatę.

Dzień przed meczem z Górnikiem zapraszamy o 17.30 do hali Wisły na prezentację drużyny. Czwartkowa impreza organizowana jest z myślą o kibicach i wszelakie atrakcje które szykujemy będą specjalnie dla Was.

Do zobaczenia na Reymonta 22.

żródło: www.skwk.pl
Inauguracja sezonu, oprawa i pożegnanie Sobolewskiego, pełny sektor gości, brakuje tylko aby całe C było zapełnione- każdy niech namawia przyjaciół i piątek spędzamy na Reymonta !
Odpowiedz cytując