Cytat:
W piątek o godzinie 20:30 rozpoczniemy ligową jesień na stadionie przy Reymonta 22.
Już na samym początku sezonu zawita do nas jedna z lepszych ekip wyjazdowych w Polsce. Fani Górnika zamówili 2 tys. wejściówek i tego, że sektor gości będzie wypełniony i głośny możemy być raczej pewni.
Mamy nadzieję, że wiślacki młyn stanie na wysokości zadania i zaprezentujemy się jak na Armię Białej Gwiazdy przystało.
Bez względu na to jakie każdy z nas ma oczekiwania co do zbliżającego się sezonu na boisku, bez względu na wyniki, czy grę poszczególny zawodników, naszym obowiązkiem jest stawiać się na trybunach i dumnie reprezentować oraz wspierać Białą Gwiazdę.
To od Ciebie zależy jak będą prezentować się nasze trybuny, tylko wspólnymi siłami możemy osiągać pewne cele.
Mecz z Górnikiem będzie spotkaniem na którym pożegnamy i podziękujemy za wszystko Radosławowi Sobolewskiemu i to kolejny powód by na tym meczu być. Tak po prostu wypada, chociaż by z szacunku dla Sobola.
By oprawa dla Radka w pełni się udała, sektor C musi być pełny. Nie zmarnujmy efektów pracy ultrasów, oraz waszego wkładu w powstanie prezentacji.
Wspólnie zebraliśmy kilknaście tysięcy złotych na pożegnanie Sobola, dziękujemy za każdą wpłatę.
Dzień przed meczem z Górnikiem zapraszamy o 17.30 do hali Wisły na prezentację drużyny. Czwartkowa impreza organizowana jest z myślą o kibicach i wszelakie atrakcje które szykujemy będą specjalnie dla Was.
Do zobaczenia na Reymonta 22.
żródło: www.skwk.pl
|
Inauguracja sezonu, oprawa i pożegnanie Sobolewskiego, pełny sektor gości, brakuje tylko aby całe C było zapełnione- każdy niech namawia przyjaciół i piątek spędzamy na Reymonta !