|
a moze Osman zarabia tak duzo ze po prostu nie stac Nas na jego utrzymanie i lepiej go oddac za darmo niz po prostu bankrutować z Nim ?
Zreszta mozna gdybac, .... wie jak jest skonstruowana umowa, ale znając zycie i frajerstwo naszych działaczy z pewnoscia jest ona dla nas mega niekorzystna.
Aczkolwiek bardzo mnie ciekawi ile zarabia pastor ...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|