Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64688
Stary 15.07.2013, 20:29
a moze Osman zarabia tak duzo ze po prostu nie stac Nas na jego utrzymanie i lepiej go oddac za darmo niz po prostu bankrutować z Nim ?
Zreszta mozna gdybac, .... wie jak jest skonstruowana umowa, ale znając zycie i frajerstwo naszych działaczy z pewnoscia jest ona dla nas mega niekorzystna.
Aczkolwiek bardzo mnie ciekawi ile zarabia pastor ...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując