Krotochwila napisał(a):

Panowie, prosta kalkulacja. Ile moglismy otrzymac za Osmana? 300k Euro? Max. Z czego połowa powędrowałaby do jego poprzedniego klubu. Bylibysmy wiec na plusie 150k Euro. Ok.
I teraz pytanie. Ile jesteśmy winni bogobojnemu defensorowi? Zaleglosci podobno przekraczaja w niektorych przypadkach 12 miesiecy. Mozliwym jest wiec wielce, że Osman zrzeka się kwoty co najmniej w okolicach ewentualnego zysku ze sprzedaży. Do tego Klub schodzi z jednej z wyższych pensji w drużynie.
|
To nawet niezły myk...
Zatrudniajmy świetnych, chocby i drogich piłkarzy.
Niech zdobęda nam Mistrzostwo.
Nie placmy im przez 12 miesięcy. W końcu odejdą za darmo, a nawet zrzekną się pieniędzy, żeby tylko odejść.
I mamy. Mistrza za darmo. Brawo Jacek.
