Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64681
Stary 15.07.2013, 19:50
Panowie, prosta kalkulacja. Ile moglismy otrzymac za Osmana? 300k Euro? Max. Z czego połowa powędrowałaby do jego poprzedniego klubu. Bylibysmy wiec na plusie 150k Euro. Ok.
I teraz pytanie. Ile jesteśmy winni bogobojnemu defensorowi? Zaleglosci podobno przekraczaja w niektorych przypadkach 12 miesiecy. Mozliwym jest wiec wielce, że Osman zrzeka się kwoty co najmniej w okolicach ewentualnego zysku ze sprzedaży. Do tego Klub schodzi z jednej z wyższych pensji w drużynie. A że środek obrony jest u nas jeszcze jako taki, pozbyto się Chaveza bez zbędnego żalu. W zalewie idiotycznych ruchów, ten i tak można nazwać przemyślanym.
Do tego dochodzi fakt nie bez znaczenia: faceta znika na kadrę na długie tygodnie. Czasami w naprawdę niewygodnych terminach.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując