|
Niedawno czytałem gdzieś , że kwota wynajmu nie powinna przekroczyć 2,6 mln zł. A tu nagle wychodzi, że 4 mln zł. To chyba najdroższy wynajem w lidze ? I to dla klubu, który jako jedyny od kilkudziesięciu lat rozsławia Kraków na arenie międzynarodowej. Inne miasta zazdroszczą Krakowowi takiego klubu.
Ta kwota to jeden wielki skandal !
|