|
lepiej by zamilkli, zamiast chodzić do mediów z takimi wywiadami jak ten Smudy i ten Bednarza...
Ostatnio Bednarza uważałem, za ostatnią gwarancję jakiegokolwiek poziomu - ale dzisiaj znów zmieniam na Jego temat zdanie.
rzeczywiście opowiadanie o tym, jak to cudownie będzie za rok jest śmieszne w sytuacji kiedy za rok możemy nie grać w TME.
|