Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4764
Stary 15.07.2013, 15:06
lepiej by zamilkli, zamiast chodzić do mediów z takimi wywiadami jak ten Smudy i ten Bednarza...
Ostatnio Bednarza uważałem, za ostatnią gwarancję jakiegokolwiek poziomu - ale dzisiaj znów zmieniam na Jego temat zdanie.

rzeczywiście opowiadanie o tym, jak to cudownie będzie za rok jest śmieszne w sytuacji kiedy za rok możemy nie grać w TME.
Odpowiedz cytując