Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4761
Stary 15.07.2013, 14:51
kristos napisał(a):Wyświetl post
Już się rzygać chce , od tego waszego ględzenia ,jak to tragicznie będzie w Wiśle.
Mistrzostwo w czarno-widzeniu ,to forum zdobyłoby w cuglach.
Masz coś konstruktywnego i z sensem do napisania? Czy jak zwykle nabijasz posty?

Bednarz bredzi jak potłuczony. Albo wydaje mu się, że kibice to idioci i kupią wszystko (biorąc pod uwagę Twoje posty - jakieś podstawy ma), albo sam wierzy w to co mówi, a to oznacza, że niedługo odpali coś po czym zostanie przymusowo zdrowotnie urlopowany.

Biorąc pod uwagę kto w klubie pracuje ("Łysy Legionista", "Król Youtuba" i "Biedrona"), kto ma grać i jakie są wyniki sparingów - trudno o optymizm.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując