Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2283
Stary 15.07.2013, 14:32
Proponuję podziękować Bednarzowi zanim nam wstydu narobi, np. publicznie się obnażając na pomniku Mickiewicza. Po tym wywiadzie jestem pewien, że stracił już kontakt z "bazą", bez odpowiedniej pomocy to się będzie tylko pogłębiać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.07.2013 o godz. 14:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując