|
Proponuję podziękować Bednarzowi zanim nam wstydu narobi, np. publicznie się obnażając na pomniku Mickiewicza. Po tym wywiadzie jestem pewien, że stracił już kontakt z "bazą", bez odpowiedniej pomocy to się będzie tylko pogłębiać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.07.2013 o godz. 14:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|