Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2281
Stary 15.07.2013, 10:12
Wisła będzie pierwszym klubem piłkarskim, który sam na siebie zarabia i to na poziomie budżetu zbliżonym do średniej europejskiej.
Wlaściciel nie będzie niczego dopłacał, a wręcz z dochodów generowanych przez Wisłę będzie finansował działalność Telefoniki.
Nie będzie żadnych zadłużeń.
Liga Mistrzów będzie formalnością.
Bednarz otrzyma Nobla z ekonomii, Aulas z OL będzie sie od niego uczył, a kibice zbudują mu pomnik na Błoniach (oczywiście z d... wypiętą na sąsiadkę)...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując