|
Wisła będzie pierwszym klubem piłkarskim, który sam na siebie zarabia i to na poziomie budżetu zbliżonym do średniej europejskiej.
Wlaściciel nie będzie niczego dopłacał, a wręcz z dochodów generowanych przez Wisłę będzie finansował działalność Telefoniki.
Nie będzie żadnych zadłużeń.
Liga Mistrzów będzie formalnością.
Bednarz otrzyma Nobla z ekonomii, Aulas z OL będzie sie od niego uczył, a kibice zbudują mu pomnik na Błoniach (oczywiście z d... wypiętą na sąsiadkę)...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|