Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 12. Wiosna 2013!
Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
934
14.07.2013, 23:24
Oj zapowiadają się emocje. Zwłaszcza, że przy sterze prawdziwy artysta w swym fachu, Franciszek S.
marcin_częstochowa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin_częstochowa
Znajdź inne posty napisane przez marcin_częstochowa