Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15430
Stary 14.07.2013, 23:24
ktos tam napisał Nuno Morais. no coz wiele lat wydawalo sie, ze jest lepszy od Pinto, a oni dwaj wlasnie przede wszystkim tworzyli pare podstawowych pomocnikow APOELu. Morais taki w typie Radka S., raczej typowy DP, a taki Pinto troszke lepiej grał do przodu (sam go kiedys tez wypisałem w tym temacie) - no coz i kupiła go Legia. mysle, ze nie stac nas na Nuno, nawet jakby ktos z Wisly probowal podpytac o niego.

z APOELu ciekawy jest tez Alexandrou. lewa pomoc, lewa obrona, cos jak Paljic i Brozek przesunieci z pomocy. Pracus. no ale tez, reprezentant Cypru wiec pewnie tez drogi, no i ich wychowanek, raczej przywiazany do barw. Charalambidis kiedys tez gral niezle, teraz nie mam pojecia.

hhehe http://www.transfermarkt.de/de/tal-b...ler_20714.html
Ostatnio edytowane przez HEDu : 15.07.2013 o godz. 01:57.

Odpowiedz cytując