Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline
#
1346
14.07.2013, 23:16
wiesniak84
napisał(a):
Dziennik zakrapiany rumem może?
Wiedziałem że grał tam jakiś znany aktor, ale już nie pamiętałem nazwiska. Dzięki!
B.Cupiał o Danie Petrescu:
"On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
Robbie92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robbie92
Znajdź inne posty napisane przez Robbie92